Erasmus+ є програмою ЄС для підтримки розвитку освіти, молоді та спорту. Ця програма допомагає здійснювати обмін студентами, викладачами та науковцями країн-членів ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини та України. Erasmus+ надає можливість навчатися, проходити стажування, працювати в
транснаціональному партнерстві та ділитися інноваційними практиками діяльності у різноманітних сферах, чи викладати в країні, що бере участь в програмі. Erasmus+ вважається найуспішнішою освітньою програмою Європейського Союзу і важливим інструментом боротьби з безробіттям.

Ключові напрямки діяльності програми Erasmus+, у яких Сумський національний аграрний університет бере активну участь:

Більше корисної інформації за посиланнями:

Національний Еразмус+ офіс – Україна
Офіційний сайт Еразмус+