Правила прийому на навчання іноземних громадян та осіб без громадянства в українські університети значно відрізняються від попередніх років: Прийом іноземців на навчання може здійснюватися очно, або дистанційно – за участі фірм-партнерів Сумського національного аграрного університету з дистанційного набору студентів-іноземців.

Нижче вказана спростована схема алгоритму дій при дистанційному  вступі іноземних громадян до СНАУ.

  1. Відправити копії документів для запрошення в Центр по роботі з іноземними студентами (паспорт, документи про попередню освіту зі штампом «Апостиль», проставленим Посольством країни громадянства з нотаріально завіреним перекладом на українську мову) на e-mail: snauinterstud@gmail.com; +380502217849 (WhatsUpp, Viber, Telegram)
  2. Оформити запрошення на навчання (до 10 робочих днів)
  3. Оплатити інформаційну та консультаційну підтримку на рахунок «Українського державного центру міжнародної освіти» ttps://studyinukraine.gov.ua/en/pay
  4. Пройти вступні іспити у центрі тестування країни громадянства з 2 дисциплін: українська/англійська мова; фаховий іспит
  5. Відправити нотаріально завірені копії з перекладом на українську мову документів про попередню освіту та паспорт на адресу університету (Сумський національний аграрний університет, вулиця Герасима Кондратьєва, 160, Суми, Сумська область, 40000)
  6. Оформити договір на навчання в університеті

Зворотній звʼязок