Nestlé – найбільша в світі компанія з виробництва харчових продуктів та напоїв. У портфоліо компанії більше ніж 2000 брендів: від світових марок до локальних фаворитів з представництвами у 191 країні по всьому світі. Метою Nestlé є покращення якості життя, сприяння здоровому майбутньому, формування кращого світу, а також спонукання людей жити здоровим життям.

Швейцарське бюро співробітництва в Україні є складовою Посольства Швейцарії в Україні. Швейцарське бюро співробітництва координує заходи щодо реалізації Програми в рамках діяльності SDC і SECO в Україні, в першу чергу, з представниками державної влади України та іншими організаціями. Швейцарська програма співробітництва в Україні спрямована на підтримку чотирьох основних напрямків: сталий економічний розвиток, стале використання енергоресурсів та міський розвиток, врядування та відновлення миру, а також здоров’я.

Спільно з компанією Nestle Ukraine та Швейцарським бюро співробітництва в Україні, Сумський НАУ активно проводить зустрічі, конференції та семінари, а також успішно реалізував наступний проєкт «Розвиток сталого сільського господарства – оцінка учасників та розробка стратегій розвитку з використанням методу RISE».

У 2020 році Сумський НАУ у співпраці із Бернським університетом прикладних наук за підтримки компанії Nestle Ukraine та Швейцарського бюро співробітництва в Україні розпочав роботу над новим проектом «Розвиток сталого сільського господарства в Україні» (термін дії: 2020-2022), який спрямований на апробацію моделі підвищення сталості сільськогосподарського виробництва в Україні та розробку концепції розширеного масштабу.

Очікується, що проектна діяльність призведе до таких результатів:

Більше корисної інформації за посиланнями:

Офіційний сайт Nestle Ukraine
Офіційний сайт Швейцарського бюро співробітництва в Україні