Запрошуємо до вступу в магістратуру на програму подвійних дипломів «Стале сільське господарство та продовольча безпека» (“SUSTAINABLE AGRICULTURE AND FOOD SECURITY”)!
Випускники отримають ДВА дипломи магістра: український і британський!

Програма є програмою подвійного диплому, яка реалізується Королівським аграрним університетом (Великобританія) та Сумським національним аграрним університетом.

Обираючи програму в електронному кабінеті відмічаєте: спеціальність 201 Агрономія, ОП “СТАЛЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ТА ПРОДОВОЛЬЧА БЕЗПЕКА”
Унікальний шанс, яким потрібно скористатися!
Програма передбачає підготовку нового покоління професіоналів, які впевнено реагуватимуть на майбутні глобальні виклики сталого розвитку. Навчання англійською мовою.

Ви дізнаєтеся, як ефективне впровадження стратегій сталого розвитку допоможе подолати соціальні, економічні та екологічні проблеми, сучасні виклики продовольчої безпеки.

Магістерська програма «Стійке сільське господарство та продовольча безпека» це:
• Можливість отримати вищу освіту міжнародного зразка
• Новий напрямок в сучасній освіті
• Сучасний контент – розвиток критичних, аналітичних та інтегративних навичок для вирішення екологічних завдань у сфері сталого розвитку
• Мовна компонента – навчання англійською мовою
• Студентоцентороване навчання
• Широкі можливості кар’єрного росту в майбутньому.

Вимоги: знання англійською мовою на рівні неменш як В2, мотиваційний лист англійською мовою + співбесіда.

Програма охоплює теми, пов’язані з навколишнім середовищем і природними ресурсами, підвищення стійкості на місцевому та глобальному рівнях, екологічних технологій, природний використання ресурсів, відносин між системами, і, як передові методології можуть бути використані для ідентифікації та вирішення проблем. Зрештою, випускники повинні бути готові використовувати сучасні дослідження та методи для поліпшення сталого розвитку.

Контактна інформація: Лукаш Світлана Миколаївна,
Гарант магістерського курсу,
Тел.: +38 099 797 18 57, e-mail: Svitlana