Оформлення візи та прибуття в Україну

Як оформити в’їзну візу?

Для отримання в’їзної візи на навчання в Україні необхідно:

Хочемо зауважити, що оформлення в’їзної візи може зайняти близько 1-го місяця, тому необхідно вислати зазначені документи в розділі “Як отримати запрошення на навчання” не пізніше, ніж за 2-а місяці до початку занять. Після отримання візи типу «Д» на навчання необхідно повідомити в Центр по роботі з іноземними студентами (snauinterstud@gmail.com) дату, час, Вашого прибуття в Україну, номер рейсу, а також сполучення (маршрут), для оформлення листа на зустріч.

Прибуття в Україну

Для громадян країн з візовим режимом в’їзду в Україну необхідно: подати пакет документів для відкриття довгострокової (студентської) візи (віза типу Д) до посольства України у Вашій країні. Вимоги щодо оформлення документів і процедуру звернення до посольства для відкриття візи потрібно уточнити на сайті посольства України у Вашій країні. https://mfa.gov.ua/en/foreign-diplomatic-institutions-ukraine

До посольства України, крім документів, необхідних для відкриття візи, обов’язково подається оригінал запрошення на навчання в Україні. Університет надсилає вам оригінал запрошення після його реєстрації в Автоматизованій системі «Електронний журнал».

Після отримання візи типу «Д» на навчання необхідно повідомити в Центр по роботі з іноземними студентами (snauinterstud@gmail.com) дату, час, Вашого прибуття в Україну, номер рейсу, а також сполучення (маршрут), для оформлення листа на зустріч.