Буде проведено майстер-клас на тему HR AWARD від HRS4R (Стратегія людських ресурсів для дослідників) у відповідності до Рекомендації Європейської Комісії 2005/251/EC та Європейської Хартії дослідників та Кодексу поведінки щодо найму дослідників. Відповідно, буде розроблено план дій до кінця 2019 року з GAP-аналізом.
ІІ. Посилення спроможності у сфері досліджень та науки.
1) організація наукових та дослідницьких майстер-класів для молодих науковців
Буде проведено серію семінарів для молодих науковців та аспірантів на теми розвитку наукових компетенцій та навичок на різних рівнях (особиста наукова діяльність, створення та публікація наукових результатів, подання заявки на грант). Окремо буде передано досвід роботи Комітету Етики в Чеському УПН та написання заявок на Європейські конкурси проектів з розбудови спроможності.
2) організація циклу навчальних візитів з метою обміну досвідом у сфері науки та досліджень
Два співробітники відділів забезпечення якості та 3 молодих науковця з кожного університету відвідають два інших українські ВНЗ-партнери. Візити будуть поєднані з практичними семінарами, направленими на розбудову співпраці між вузами.
3) конкурс наукових грантів для молодих науковців
Очікується фінансування 1-2 грантів. Мова виконання – англійська. Попередньо буде проведено підготовчий тренінг.
4) літня школа на базі БТНАУ.
Планується 10-денна літня школа для 20 молодих науковців: 10 від БТНАУ, інші – від СумДУ, СНАУ та ЧУПН. Тема: сучасна аграрна політика України. Мова проведення – англійська.
5) конференція для молодих науковців
Одноденна всеукраїнська конференція планується на листопад 2019 року.
ІІІ. Посилення педагогічних та дидактичних компетенцій молодих науковців
1) організація семінару на тему впровадження цифрових технологій в освіту
Планується проведення 3-денного майстер-класу для молодих викладачів. Теми – за основними теоретичними педагогічними напрямками (біхевіоризм, когнітивізм, конструктивізм, коннективизм), принципи створення електронних курсів, гейміфікація, відкриті освітні ресурси, тощо. Учасники дізнаються, як використовувати такі інструменти, як цифрові значки, Office day – вимірювання компетентності, соціальні мережі, Quizlet, Kahoot, Mentimeter, Socrative, Google Forms, Padlet.