Нині університет має досвід навчання студентів з більш ніж 30 країн світу, таких як: Китай, Туреччина, Туркменістан, Таджикистан, Нігерія, Замбія, Зімбабве, Німеччина, Намібія, Палестина, Пакистан, Афганістан, Марокко, Єгипет, Ірак, Індія, Ліван, Сьєрра-Леоне, Гана, Ангола, Азербайджан, Узбекистан, Сенегал, Сирія, Грузія, Непал, Камерун, Коморські острови, Кот-д`Івуар, Малі, Уганда та інші.

Починаючи з 2010 року, кількість іноземних студентів зросла до 500 осіб станом на 2021 рік, в тому числі аспірантів – 75. Зростання кількості іноземних студентів з кожним роком можна розцінити як показник стабільності розвитку університету, високого рейтингу отриманих іноземцями фахових знань та покращення умов перебування іноземців під час навчання в СНАУ.

Навчання іноземних студентів проводиться за 21 акредитованою освітньою програмою на факультетах агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, біолого-технологічному, харчових технологій, інженерно-технологічному, економіки і менеджменту, будівельному та права.

Іноземним громадянам надається можливість навчання в СНАУ за визнаною системою освіти за ступенями:

  • навчання на підготовчому відділенні – 1 рік;
  • отримання освітнього рівня бакалавра – 4 роки;
  • отримання освітнього рівня магістра – 1,4 року після отримання рівня бакалавра;
  • здобуття наукового ступеня кандидат наук – 4 роки.

Навчання ведеться українською та англійською мовами.